LLEIDA MARXA
Select Page

Jurat edicions anteriors

El jurat que ha format part de les diferents edicions del concurs és internacional, i entre les personalitats que l’han integrat es troben:

  • Sr. Alex Alguacil (Espanya)
  • Sra. Hamsa Al-Wadi Juris (Finlàndia)
  • Sr. Albert Atenelle (Espanya)
  • Sr. Luis Aracama (Espanya)
  • Sra. Anna Barutti (Itàlia)
  • Sr. Jordi Benseny (Espanya)
  • Sr. Peter Bithell (Gran Bretanya)
  • Sr. Vladislav Bronevetzky (Rússia)
  • Sr. Salvador Brotons (Espanya)
  • Sra. Assupció Cabestany (Espanya)
  • Sra. M. Luisa Cantos (Espanya)
  • Sr. Josep Colom (Espanya)
  • Sr. Edmon Colomer (Espanya)
  • Sr. Ramon Coll (Espanya)
  • Sra. Marcella Crudeli (Itàlia)
  • Sr. Aquiles Del·le Vigne ( Argentina, Bèlgica)
  • Sr. Ricardo Descalzo (Espanya)
  • Sr. Cristopher Devine (Holanda)
  • Sr. Peter Donohoe (Gran Bretanya)
  • Sra. Nina Drath (EEUU)
  • Sra. Akiko Ebi (Japó)
  • Sr. Peter Eicher (Alemanya)
  • Sr. Jordi Farran (Espanya)
  • Sr. Miquel Farré (Espanya)
  • Sr. Noel Flores (Àustria)
  • Sr. Josep García (Espanya)
  • Sr. Ruben Gimeno (Espanya)
  • Sr. Bernd Goetzke (Alemanya)
  • Sr. Emílio González (Espanya)
  • Sra. Joan Havill (EEUU)
  • Sr. Douglas Humpherys (EEUU)
  • Sr. Wolfgang Manz (Alemanya)
  • Sr. Carles Marquès (Espanya)
  • Sra. Laura Mikkola ( Finlàndia)
  • Sr. Laurent Molines (França)
  • Sr. Luiz de Moura (Brasil, EEUU)
  • Sr. Albert Nieto (Espanya)
  • Sr. Alberto Nosè (Itàlia)
  • Sr. Luís Parés (Italia)
  • Sr. Mikhail Petukhov (Rússia)
  • Sr. Adolf Pla (Espanya)
  • Sr. Xavier Puig (España)
  • Sr. Stanislav Pochekin (Rússia)
  • Sra. Katarzyna Popova- Zydron (Polònia)
  • Sr. Kalle Randalu (Alemanya)
  • Sr. Pierre Réach (França)
  • Sr. Alfons Reverté (Espanya)
  • Sr. Lluís Rodríguez (Spain)
  • Sr. Víctor Rodríguez (Cuba)
  • Sr. Imre Rohmann (Hongria)
  • Sra. Hiroko Sakagami (Japó)
  • Sr. Graham Scott (Gran Bretanya)
  • Sr. Kurt Seibert (Alemanya)
  • Sr. Leonid Sintsev (Rússia)
  • Sr. Niklas Sivelov (Suècia)
  • Sr. Àngel Soler (Espanya)
  • Sr. Yonty Solomon (Gran Bretanya)
  • Sra. Nina Svetlanova (Rússia. EEUU)
  • Sr. Andrezj Tatarski (Polònia)
  • Sra. Purificació Terrado (Espanya)
  • Sr. Jordi Vilaprinyó (Espanya)
  • Sr. Bruno Vlahek (Croàcia)
  • Sra. Rita Wagner (Hongria)
  • Sr. David Westfall (EEUU)
  • Sra. Carmen Yepes (Espanya)